ZIMNÍ MČR 2015: DOUBLE PRO ŘÁDKA S HLADKOU

Publikováno 03.04.2015

ZIMNÍ MČR 2015: DOUBLE PRO ŘÁDKA S HLADKOU

Dne 22. 3. 2015 proběhlo ZIMNÍ MISTROVSTVÍ REPUBLIKY v michelském sportovním areálu TENIS KAPITOL. Celkově se zúčastnilo deset dvojic v mužské kategorii, pět dvojic v ženské kategorii a osm dvojic v kategorii mixů.

 

Muži

Mužská soutěž byla nalosována do dvou pětičlenných skupin, z nichž postoupily vždy první dva do semifinále. Ze skupiny “A“ postoupili SÝKORA s DOHNALEM, kteří ve skupině neprohráli zápas a z druhého místa BAJER s KAŠÍKEM. Skupinu “B“ ovládla dvojice ŘÁDEK / GRIN, která rovněž ani jednou nezaváhala a z druhého místa s jednou porážkou postoupil pár ZAPLETAL / ZIMA.

 

Semifinále:

SÝKORA / DOHNAL – ZAPLETAL / ZIMA

ŘÁDEK / GRIN – BAJER / KAŠÍK

 

O 3. místo:

SÝKORA / DOHNAL – BAJER KAŠÍK

 

Finále:

ŘÁDEK / GRIN – ZAPLETAL ZIMA

 

Z turnajového vítězství se radovala dvojice PAVEL ŘÁDEK s IVANEM GRINEM, kteří ve finále porazili ve třísetové bitvě MIRA ZAPLETALA s TOMÁŠE ZIMOU.   

 

 

Ženy

Ženský turnaj byl sehrán rovněž formou skupiny. V pomyslném finále se setkaly dvojice HLADKÁ / DUDLÁKOVÁ – BROŽOVÁ I. / DEYLOVÁ. I toto finále mělo nádech dramatu a hrály se po vzoru mužské kategorie tři sety.

 

Finále:

DUDLÁKOVÁ / HLADKÁ – BROŽOVÁ I. / DEYLOVÁ

 

3. místo:

MERGLOVÁ / UHRINOVÁ

 

Z vítězství se nakonec radovaly DAGMAR DUDLÁKOVÁ s KLÁROU HLADKOU, které tak rovněž obhájily titul z LETNÍHO MISTROVSTVÍ REPUBLIKY.

 

 

MIX

Kategorie mixu byla díky počtu přihlášených rozlosována do dvou čtyřčlenných skupin. Ze skupiny “A“ postoupili DOHNAL s DEYLOVOU a PAVLIKOVSKÝ s HASOVOU. SKUPINU “B“ OVLÁDLA DVOJICE ŘÁDEK s HLADKOU a NOVÁK se STRAKOVOU.

 

Semifinále:

ŘÁDEK / HLADKÁ – PAVLIKOVSKÝ / HASOVÁ

DOHNAL / DEYLOVÁ – NOVÁK / STRAKOVÁ

 

O 3. místo:

PAVLIKOVSKÝ / HASOVÁ – NOVÁK / STRAKOVÁ


Finále:

ŘÁDEK / HLADKÁ – DOHNAL / DEYLOVÁ

 

Z vítězství se radovali ŘÁDEK s HLADKOU, kteří ve finále porazili DOHNALA s DEYLOVOU. Na třetím místě se umístili PAVLIKOVSKÝ s HASOVOU, kteří porazili NOVÁKA se STRAKOVOU.

 

Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.

 

Speciální poděkování směřuje advokátní kanceláři Rödl & Partner, která nám pomohla s realizací tohoto turnaje.

 

- Vložit nový komentář


Jméno
Komentář

- Komentáře