ARUBA: BEACHTENNISOVÝ SEN

Publikováno 22.11.2014

ARUBA: BEACHTENNISOVÝ SEN

V TERMÍNU OD 21. DO 23. LISTOPADU SE KONÁ NA KARIBSKÉM OSTRŮVKU ARUBA TURNAJ KATEGORIE G1. I PŘESTO ŽE TENTO TURNAJ NEMÁ TŘEBA TAKOVOU PRESTIŽ JAKO NAPŘ. MISTROVSTVÍ SVĚTA NEBO MISTROVSTVÍ EVROPY, JE I TAK POVAŽOVÁN ZA VRCHOLNOU AKCI SEZÓNY A ÚČAST NA TOMTO TURNAJI JE SNEM KAŽDÉHO HRÁČE PLÁŽOVÉHO TENISU, ZDE VE VIDEU JISTĚ POCHOPÍTE PROČ.

 

O tom, že je tento turnaj něčím výjimečným svědčí nejen účast těch nejlepších hráčů z celého světa, ale i turnajová dotace, která byla stanovena na 32.500 USD, což je pro tento rok nejvyšší turnajová dotace celé sezóny. Dalším specifikem tohoto turnaje je skutečnost, že se nehrají pouze čtyřhry a smíšené čtyřhry, ale právě Aruba je jediným turnajem na světě, kde se hrají i dvouhry.

 

Bohužel pro tento rok nemáme na tomto turnaji účastníky z České republiky, i když dle umístění na zebřičku ITF by se tohoto turnaje někteří hráči a hráčky účastnit mohli, doufejme tedy, že příští rok bude již s naší účastí. Kdo nebude chtít čekat na příští ročník, může se podívat na online streaming zde a nasát atmosféru alespoň z pozice diváka.  

 

 

 

 

„…největší zážitek v beachtenisu vůbec jak atmosférou, tak i prostředím, Aruba je prostě ráj na zemi…“
 

P. Řádek, čtvrtfinalista čtyřhry Aruba 2011 a L. Mrňavý,
finalista dvouhry a čtvrtfinalista čtyřhry Aruba 2011

 

 

 

 

Doufejme tedy, že příští rok si tento beachtenisový sen prožijí i hráči z České republiky.

 

- Vložit nový komentář


Jméno
Komentář

- Komentáře