King of the Beach tennis - kdo bude největším univerzálem?

Publikováno 09.09.2014

King of the Beach tennis - kdo bude největším univerzálem?

Závěr letošní sezóny bude patřit turnaji, který bude hrán pro tenisty neznámým, avšak velmi zábavným a atraktivním způsobem. Konkrétněji se bude jednat o systém turnaje King of the Beach, který je znám zejména z plážového volejbalu. Záštitu nad tímto turnajem převzal Beach Klub Vavřinec Kladno. Toto klání se uskuteční v sobotu 20.září. Dalším lákadlem je i krásná cena pro vítěze - tablet značky 3Q.

Herní systém:
Herní systém King of the Beach si klade za cíl ukázat, kdo je nejvíce univerzálním hráčem . Přihlášení hráči budou rozlosováni do skupin po čtyřech účastnících (ne párech, ale jednotlivcích!). V těchto skupinách odehraje každý s každým jeden set (každý hráč tedy absolvuje ve skupině 3 sety). Dva hráči s nejlepším výsledkem poté postoupí do semifinálové, potažmo finálové skupiny, která bude hrána stejným systémem. Jediný rozdíl od ostatních skupin však je ten, že vítěz finálové skupiny může být jen jeden - Král plážového tenisu! 
Pro ty, kteří nepostoupí ze skupiny do dalších kol, budou samozřejmě připraveny systémy útěchy, tudíž si každý hráč zahraje minimálně 6 setů.

Unikátnost turnaje tkví také v tom, že si každý hobby-hráč může vyzkoušet hru po boku hráčů, kteří hrají plážák i na mezinárodní úrovni (a samozřejmě naopak). Právě toto dává možnost amatérům okoukat něco nového a zkušeným hráčům zase možnost zpestřit si již tak dlouhou sezónu!

PŘIHLÁŠKY NA TURNAJ ZDE (uzávěrka je do čtvrtka 18.9. 20:00)

- Vložit nový komentář


Jméno
Komentář

- Komentáře